Ordu Valiliği
Ordu Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Ordu Valiliği
Ordu Valiliği

Maaş Promosyon İhalesi Sonucu

02 Ağustos 2013
Maaş Promosyon İhalesi Sonucu

 ORDU ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MAAŞ PROMOSYON İHALESİ SONUÇ DUYURU

Başbakanlığın 2007/21, 2008/18 ve 2010/17 No'lu Banka Promosyonları Konulu Genelgeleri çerçevesinde kurum düzeyinde oluşturulan komisyonca, 26 Temmuz 2013 Tarihinde Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda saat 15.00 de yapılan ihale sonuçlanmış ve 3 yıl süre ile ekonomik açıdan en yüksek teklifi veren Garanti Bankası A.Ş.’ne 95.000,00 TL bedelle ihale edilmiştir.

Mevcut sözleşmenin 15 Ağustos 2013 Tarihinde sonlanması nedeni ile yeni sözleşme 16 Ağustos 2013 Tarihinden başlamak üzere 3 yıl süre ile imzalanmıştır.

Elde edilen tutarın tamamı protokol kapsamındaki personelimizin maaş hesaplarına 16 Eylül 2013 tarihinden başlamak üzere 10 gün içerisinde kişi başına isabet eden 1.217,95 TL. peşin ödeme şeklinde yatırılacaktır.

Ayrıca, Protokolle sağlanan aşağıdaki muafiyetlerden protokol kapsamındaki tüm personelimiz yararlanacaktır.

-Banka tarafından maaş hesapları için aylık veya yıllık hesap işletim ücreti tahsil edilmeyecek.

-Maaş hesaplarıyla ilgili personelimize verilecek olan bonus kartından kart ücreti, yenileme ücreti, üyelik bedeli tahsil edilmeyecektir.

-Personelimizin maaş ödemesi yapılan vadesiz TL hesabı üzerinden internet bankacılığı ile yapacağı havale işlemleri ile saat 09:00-16:00 arasında yapacağı EFT işlemlerinden masraf alınmayacaktır

-Personelimizin vadesiz mevduat hesabından vereceği otomatik ödeme işlemleri için masraf alınmayacaktır.

 Tüm personelimizin güzel bir yaz geçirmesi dileğimizle, elde edilen promosyon katkısını sağlıklı ve mutlu günlerde harcamalarını gönülden dileriz.

                                                                                   Ordu Çevre ve Şehircilik İl MüdürlüğüFacebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır